Puchar Kontynentalny w Bischofshofen: Zwycięstwo Davida Siegela, Pilch piąty!

0
Fot. Justyna Kowalewska

David Siegel wygrał drugi konkurs Pucharu Kontynentalnego 2017/2018 w austriackim Bischofshofen. 

David Siegel oddał skoki na odległość 143 i 131 metrów. Drugi Andreas Wank stracił do swojego rodaka 7,2 punktu. Na trzeciej pozycji uplasował się Nejc Dezman (135,5 i 133,5 m).

Na kolejnych pozycjach w pierwszej serii sklasyfikowani zostali: Tom Hilde (134,5 i 132,5 m), Tomasz Pilch (132,5 i 137 m), Sondre Ringen (136,5 i 126,5 m), Bor Pavlovcic (133,5 i 128,5), Tomaz Naglic (132,5 i 129 m), Andreas Schuler (132 i 131 m), Ulrich Wohlgenannt (136,5 i 124,5 m).

Aleksander Zniszczoł oddał skoki na odległość 132 i 130 metrów i ostatecznie zakończył zmagania na 11. pozycji. Klemens Murańka uplasował się na 34. lokacie (124,5 m), a Przemysław Kantyka został zdyskwalifikowany.

Wyniki konkursu Pucharu Kontynentalnego w Bischofshofen (HS 140):
Lp. Zawodnik Kraj Odl.1 Odl.2 Suma pkt.
1 SIEGEL David 143 m 131 m 264.2
2 WANK Andreas 136.5 m 132.5 m 257
3 DEZMAN Nejc 135.5 m 133.5 m 252.4
4 HILDE Tom 134.5 m 132.5 m 249.1
5 PILCH Tomasz 132.5 m 137 m 248.9
6 RINGEN Sondre 136.5 m 126.5 m 244.5
7 PAVLOVCIC Bor 133.5 m 128.5 m 240.1
8 NAGLIC Tomaz 132.5 m 129 m 235.6
9 SCHULER Andreas 132 m 131 m 235.5
10 WOHLGENANNT Ulrich 136.5 m 124.5 m 235.1
11 ZNISZCZOŁ Aleksander 132 m 130 m 234.8
12 LACKNER Thomas 133.5 m 126 m 234.5
13 LEITNER Clemens 128.5 m 130 m 232.2
14 HOFER Thomas 129.5 m 129.5 m 230.8
15 LEAROYD Jonathan 129.5 m 129 m 230.2
16 SCHIFFNER Markus 130.5 m 130 m 229.9
17 ZOGRAFSKI Władimir 129 m 129 m 229.6
18 KOZISEK Cestmir 125.5 m 129.5 m 223.3
19 HAMANN Martin 131.5 m 121.5 m 220.1
20 HAZETDINOW Ilmir 127.5 m 124.5 m 219.7
21 PEDERSEN Robin 128.5 m 126 m 219.1
22 BRESADOLA Davide 128.5 m 124.5 m 218.7
23 HAUER Joachim 127.5 m 125.5 m 217.1
24 STEINER Maximilian 129 m 122 m 215.6
25 TOLLINGER Elias 128 m 119.5 m 210.7
26 RUPITSCH Markus 126 m 120.5 m 209.8
27 LISSO Justin 126 m 124 m 208.8
28 ALAMOMMO Andreas 128 m 118 m 204.2
29 HUBER Stefan 127 m 112 m 195.2
30 TARMAN Rok 127.5 m 116 m 182.3
31 ASCHENWALD Philipp 125 m 106.7
32 AUNE Joakim 126.5 m 106.2
33 REISENAUER Janni 124.5 m 105.7
34 MURAŃKA Klemens 124.5 m 104.6
35 TROFIMOW Roman Siergiejewicz 123.5 m 104.3
36 EGLOFF Luca 123.5 m 103.5
37 ROCH DUPLAND Thomas 123 m 103.4
38 LANISEK Anze 121.5 m 102.3
39 MYHREN Mats Bjerke 123 m 102.2
40 HLAVA Lukas 123 m 100.2
41 TKACZENKO Siergiej 122 m 99.9
42 LARINTO Ville 121.5 m 99.7
43 KRAUS Marinus 121 m 97.7
44 SAKALA Filip 119.5 m 96.3
45 BRASME Paul 120 m 95.5
46 KARLEN Gabriel 119 m 94.9
47 KVEDER Miha 119.5 m 94.3
48 FUCHS Tim 117 m 90.3
49 ASIKAINEN Lauri 116.5 m 88.4
50 DELLASEGA Roberto 114.5 m 85.2
51 CECON Federico 114.5 m 84.7
52 MUMINOW Sabirżan 113 m 83.8
53 NOMME Martti 114.5 m 82.6
54 MALTSEV Kevin 112.5 m 81.7
55 LARSON Casey 112 m 79.7
56 SOUKUP Matthew 111.5 m 79.6
57 BAŻENOW Aleksandr 110.5 m 75.1
58 ŻAPAROW Marat 107.5 m 70.9
59 BROWN AJ 107 m 70.4
60 VANCURA Tomas 108 m 68.6
61 IPCIOGLU Fatih Arda 104 m 63.6
62 MAURER Joshua 100.5 m 57.4
63 LAUCHLAN Nigel 99.5 m 53.9
64 PAPPEL Taavi 90 m 35.1
DSQ KOGLER Patrick 122.5 m DSQ
DSQ KANTYKA Przemysław 123.5 m DSQ
DSQ MATTOON Nicholas 114 m DSQ

  • Źródło: Własne
  • Fot. Justyna Kowalewska

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku