Puchar Świata w Bad Mitterndorf: Anders Fannemel najlepszy w drugim treningu!

0
Anders Fannemel
Foto: Getty Images

Anders Fannemel wygrał drugi trening przed kwalifikacjami do jutrzejszego konkursu Pucharu Świata w Bad Mitterndorf.

Anders Fannemel oddał skok na odległość 220,5 metra, na drugiej pozycji uplasował się jego rodak – Robert Johansson (216 m), a na trzeciej Domen Prevc (226 m).

Na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Peter Prevc (219 m), Stefan Kraft (212 m), Manuel Poppinger (218 m), Andreas Stjernen (207 m), Johann Andre Forfang (212 m), Noriaki Kasai (217 m), Andreas Wellinger (204 m).

Kamil Stoch uzyskał 198 metrów i zajął 14. miejsce, Maciej Kot – 15 (211 m), Stefan Hula – 18 (194,5 m), Dawid Kubacki – 21 (186,5 m), Piotr Żyła – 22 (187 m), a Jakub Wolny – 46 (162 m).

Wyniki II treningu przed kwalifikacjami do konkursu PŚ w Bad Mitterndorf:
lp. nr imię i nazwisko kraj odl. belka km/h komp. nota
1 54 FANNEMEL Anders 220.5 14 98.8 -6.0 144.3
2 51 JOHANSSON Robert 216.0 14 99.2 -3.3 141.6
3 22 PREVC Domen 226.0 15 99.0 -10.9 140.3
4 43 PREVC Peter 219.0 14 99.0 -9.2 139.3
5 55 KRAFT Stefan 212.0 14 98.7 -5.8 134.3
6 26 POPPINGER Manuel 218.0 15 98.7 -7.5 134.1
7 47 STJERNEN Andreas 207.0 14 99.3 -0.3 133.8
8 53 FORFANG Johann Andre 212.0 14 98.7 -6.5 133.6
9 29 KASAI Noriaki 217.0 15 98.4 -10.1 130.3
10 58 WELLINGER Andreas 204.0 14 99.4 -2.2 128.3
11 57 TANDE Daniel Andre 202.0 14 99.2 -2.9 125.2
11 37 SEMENIC Anze 215.0 18 100.3 4.0 125.2
13 41 AMMANN Simon 217.5 16 99.2 -10.5 125.0
14 59 STOCH Kamil 198.0 14 98.2 -2.0 121.3
15 28 JELAR Ziga 208.5 15 98.5 -9.5 120.7
16 42 KOT Maciej 211.0 16 99.2 -10.4 117.3
17 44 LEYHE Stephan 197.0 14 99.4 -8.1 114.0
18 45 HULA Stefan 194.5 14 98.7 -5.2 113.9
19 32 SCHLIERENZAUER Gregor 198.5 15 99.1 -7.1 111.1
20 39 HAYBOECK Michael 207.5 18 100.7 -1.7 110.5
21 50 KUBACKI Dawid 186.5 14 98.8 -0.6 108.9
22 46 ZYLA Piotr 187.0 14 98.1 -2.9 107.2
23 38 BARTOL Tilen 200.5 18 99.9 1.4 105.2
24 21 BICKNER Kevin 207.0 17 100.0 -13.1 104.1
25 30 KOBAYASHI Ryoyu 194.0 15 98.5 -10.1 102.7
26 49 DAMJAN Jernej 179.5 14 98.2 -0.9 100.2
27 40 GRANERUD Halvor Egner 201.5 18 100.5 -4.9 100.1
28 31 AIGNER Clemens 190.0 15 99.0 -10.1 97.9
29 36 PASCHKE Pius 188.5 18 100.3 5.2 94.6
30 19 COLLOREDO Sebastian 195.0 17 99.5 -9.2 93.6
31 12 ALTENBURGER Florian 170.0 15 99.0 6.1 90.1
32 52 EISENBICHLER Markus 173.0 14 98.2 -4.5 88.8
33 15 WANK Andreas 184.5 17 100.4 -2.7 87.5
34 20 DESCOMBES SEVOIE Vincent 191.0 17 99.7 -13.1 84.9
35 3 NAZAROV Mikhail 181.5 15 98.7 -13.5 84.3
36 14 AHONEN Janne 180.0 17 99.8 -1.2 83.6
37 1 BOYD-CLOWES Mackenzie 182.0 15 99.1 -15.7 82.7
38 7 ROMASHOV Alexey 173.5 15 98.0 -8.1 80.1
39 13 KOZISEK Cestmir 172.0 17 99.6 -0.4 74.8
40 9 SCHULER Andreas 161.5 15 98.6 -0.1 73.7
41 10 INSAM Alex 158.5 15 99.4 3.0 73.2
42 48 GEIGER Karl 154.5 14 99.2 1.2 72.3
43 56 KOBAYASHI Junshiro 156.5 14 98.2 -4.8 68.7
44 5 GLASDER Michael 167.5 15 98.3 -12.4 68.6
45 24 RHOADS William 163.0 15 98.7 -7.3 68.3
46 27 WOLNY Jakub 162.0 15 98.8 -7.5 66.9
47 11 HLAVA Lukas 146.0 15 98.6 4.9 60.1
48 23 PEIER Killian 155.0 15 99.0 -9.1 56.9
49 16 NOMME Martti 158.5 17 99.7 -3.9 55.1
50 25 KORNILOV Denis 151.0 15 99.0 -7.8 53.4
51 33 DESCHWANDEN Gregor 141.0 15 97.8 -2.6 46.6
52 35 TAKEUCHI Taku 133.0 15 98.9 6.4 46.0
53 8 HAUER Joachim 139.5 15 98.0 -5.2 42.2
54 34 HUBER Daniel 129.0 15 98.7 4.7 39.5
55 6 ZOGRAFSKI Vladimir 136.0 15 97.4 -8.1 35.1
56 17 ZHAPAROV Marat 129.0 17 99.6 -6.5 17.1
2 MUMINOV Sabirzhan DNS
4 SAKALA Filip DNS
18 VASSILIEV Dimitry DNS

  • Źródło: Własne

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku