Puchar Świata w Lillehammer: Lista startowa dzisiejszych kwalifikacji!

0
Lillehammer
Fot. Berkutschi.com

Już o godzinie 17:30 rozpoczną się kwalifikacje (prolog) do jutrzejszego konkursu Pucharu Świata w Lillehammer, zaliczanego do turnieju Raw Air.

Na liście startowej znajduje się 72 skoczków z 18 krajów, w tym sześciu Polaków: Jakub Wolny (nr 40), Maciej Kot (nr 52), Stefan Hula (nr 58), Piotr Żyła (nr 59), Dawid Kubacki (nr 63) i Kamil Stoch (nr 72). Kwalifikacje oczywiście zostaną poprzedzone serią treningową zaplanowaną na godzinę 15:00.

Lista startowa prologu Raw Air w Lillehammer (HS140):
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 AUNE Joakim 1993
2 BUSKUM Andreas Granerud 1996
3 RINGEN Sondre 1996
4 BJOERENG Joacim Oedegaard 1995
5 PEDERSEN Robin 1996
6 HILDE Tom 1987
7 DEMIR Ayberk 1997
8 SOKOLENKO Konstantin 1987
9 IPCIOGLU Fatih Arda 1997
10 LANISEK Anze 1996
11 ROMASZOW Aleksiej 1992
12 GLASDER Michael 1989
13 ŻAPAROW Marat 1985
14 BRESADOLA Davide 1988
15 ROCH DUPLAND Thomas 1996
16 HAUSWIRTH Sandro 2000
17 MUMINOW Sabirżan 1994
18 NOMME Martti 1993
19 NAZAROW Michaił 1994
20 DELLASEGA Roberto 1990
21 KOROLEW Aleksiej 1987
22 COLLOREDO Sebastian 1987
23 SCHULER Andreas 1995
24 ZOGRAFSKI Władimir 1993
25 INSAM Alex 1997
26 KLIMOW Jewgienij 1994
27 LEAROYD Jonathan 2000
28 SIEGEL David 1996
29 KOUDELKA Roman 1989
30 AALTO Antti 1995
31 WANK Andreas 1988
32 KORNIŁOW Denis 1986
33 ASCHENWALD Philipp 1995
34 BOYD-CLOWES Mackenzie 1991
35 BICKNER Kevin 1996
36 KOZISEK Cestmir 1991
37 SATO Yukiya 1995
38 LINDVIK Marius 1998
39 DEZMAN Nejc 1992
40 WOLNY Jakub 1995
41 DESCHWANDEN Gregor 1991
42 SCHLIERENZAUER Gregor 1990
43 ZAJC Timi 2000
44 TAKEUCHI Taku 1987
45 KASAI Noriaki 1972
46 AIGNER Clemens 1993
47 HUBER Daniel 1993
48 KOBAYASHI Ryoyu 1996
49 BARTOL Tilen 1997
50 GRANERUD Halvor Egner 1996
51 HAYBOECK Michael 1991
52 KOT Maciej 1991
53 SEMENIC Anze 1993
54 AMMANN Simon 1981
55 PREVC Peter 1992
56 LEYHE Stephan 1992
57 GEIGER Karl 1993
58 HULA Stefan 1986
59 ŻYŁA Piotr 1987
60 DAMJAN Jernej 1983
61 STJERNEN Andreas 1988
62 FANNEMEL Anders 1991
63 KUBACKI Dawid 1990
64 KOBAYASHI Junshiro 1991
65 EISENBICHLER Markus 1991
66 JOHANSSON Robert 1990
67 KRAFT Stefan 1993
68 FORFANG Johann Andre 1995
69 WELLINGER Andreas 1995
70 TANDE Daniel Andre 1994
71 FREITAG Richard 1991
72 STOCH Kamil 1987

  • Źródło: Własne
  • Fot. Berkutschi.com

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku