Redakcja

Skład redakcji serwisu SKOKInews.com:


  • Imię i nazwisko: Mikołaj Smoląg
  • Adres e-mail: m.smolag@skokinews.com
  • Funkcja: Redaktor Naczelny

  • Imię i nazwisko: Kinga Stanaszek
  • Adres e-mail: k.stanaszek@skokinews.com
  • Funkcja: Redaktor Wicenaczelny

  • Imię i nazwisko: Hubert Taładaj
  • Adres e-mail: h.taladaj@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarz

  • Imię i nazwisko: Katarzyna Satała
  • Adres e-mail: k.satala@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Aleksandra Wróblewska
  • Adres e-mail: a.wroblewska@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Agnieszka Gorgolewska
  • Adres e-mail: a.gorgolewska@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Patrycja Korczewska
  • Adres e-mail: p.korczewska@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Justyna Kowalewska
  • Adres e-mail: j.kowalewska@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Joanna Banasiak
  • Adres e-mail: j.banasiak@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Mateusz Marciniak
  • Adres e-mail: m.marciniak@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarz

  • Imię i nazwisko: Mateusz Skrzydeł
  • Adres e-mail: m.skrzydel@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarz

  • Imię i nazwisko: Małgorzata Ligara
  • Adres e-mail: m.ligara@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Magdalena Grech
  • Adres e-mail: m.grech@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Kinga Krawczyk
  • Adres e-mail: k.krawczyk@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Krzysztof Wichowski
  • Adres e-mail: k.wichowski@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarz

  • Imię i nazwisko: Dawid Michalski
  • Adres e-mail: d.michalski@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarz

  • Imię i nazwisko: Zuzanna Karwacka
  • Adres e-mail: z.karwacka@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Dominika Majdanik
  • Adres e-mail: d.majdanik@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Kinga Pędzińska
  • Adres e-mail: k.pedznska@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Paweł Stańczyk
  • Adres e:-mail: p.stanczyk@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarz

  • Imię i nazwisko: Anna Bonio
  • Adres e-mail: a.bonio@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Natalia Górniak
  • Adres e-mail: n.gorniak@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Jagoda Przybyła
  • Adres e-mail: j.przybyla@skokinews.com
  • Funkcja: Fotoreporterka

  • Imię i nazwisko: Wiktoria Ostrowska
  • Adres e-mail: w.ostrowska@skokinews.com
  • Funkcja: Fotoreporterka

  • Imię i nazwisko: Kamila Wawrzyczek
  • Adres e-mail: k.wawrzyczek@skokinews.com
  • Funkcja: Fotoreporterka

  • Imię i nazwisko: Justyna Mądra
  • Adres e-mail: j.madra@skokinews.com
  • Funkcja: Fotoreporterka

  • Imię i nazwisko: Martyna Malich
  • Adres e-mail: martyna.malich@skokinews.com
  • Funkcja: Fotoreporterka